Brandové FOCENÍ

Předveď všechno podstatné o své značce za jedinou vteřinu – díky pohledu na vystihující brandovou fotku.

Tvoje jedinečná energie, talent a odbornost budou z dobré brandové fotky vyzařovat už na první pohled.

A první dojem rozhoduje o tom, jací zákazníci k tobě budou chodit. Když se budeš na fotkách prezentovat autenticky a s jasným záměrem, posune se celé tvoje podnikání.

Jsi připravená ukázat svou jedinečnost světu a smysluplně propagovat své podnikání?

Potřebuješ provést brandovým focením?

Napiš mi a domluvíme si termín tvého brandového focení, na kterém budeš sama sebou. Získáš fotky na web a sociální sítě, které v tobě podpoří důvěru sama v sebe na tvé podnikatelské cestě.

BENEFITY, aneb co vám brandové focení přinese

  • čas věnovaný péči o sebe a tvé podnikání
  • vynikající první dojem, který přesně koresponduje s tím, co nabízíš 
  • zapamatovatelnost díky fotografiím apelujícím na tvého ideálního klienta s tvými brandovými barvami
  • vizuální vyjádření tvého podnikání padnoucí k tvému webu a celkové prezentaci
  • konec používání neosobních fotek z databází k propagaci

Mám pro vás 3 varianty focení

U každého brandového focení se sejdeme online na 30 minut a probereme všechno, co se focení týká.

Domluvíme se, kterou variantu focení si přejete, zda chcete nalíčit, dohodneme místa k focení  a HLAVNĚ – podíváme se na váš byznys, abysme opravdu zdůraznily TO VAŠE, vaši jedinečnost, kterou potřebujeme dostat do fotografií.

Fotky na sociální sítě

Tato varianta focení vám přinese fotky použitelné na sociálních sítích. 

Focení proběhne na 1 lokaci (1h). 

Dostanete 20 fotek v digitální podobě použitelných na sítě v přirozené úpravě. 

V případě zájmu vás mohu lehce nalíčit (příplatek 400 Kč).

Cena 2 500,-

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

Fotky na web a sociální sítě

(Tato varianta zahrnuje přípravu před focením – v případě zájmu vás mohu lehce nalíčit, upravit vlasy, vybereme šaty, lehce se uvolníme a jdeme na focení 🙂 

Focení proběhne na 3 lokacích (2-3h).

Dostanete 20 plně vyretušovaných fotek v digitální podobě v tiskové kvalitě a kvalitě na sociální sítě  (další fotky je možné dokoupit)

Zbytek použitelných fotek v přirozené úpravě (50+ fotek) dostanete k použití na sociální sítě k propagaci svého podnikání.

Cena 6 000,-

Focení čtyřikrát do roka

Tato varianta je vhodná pro podnikatelky, které chtějí mít k dispozici aktuální fotky v daném ročním období pro sociální sítě, prodejky apod. 

Je stejná, jako varianta “Soft na sociální sítě”, ale focení proběhne čtyřikrát – v každém ročním období a je cenově zvýhodněná.

Cena 8 000,-

Přejete si jinou variantu focení?

Kdo vás brandovým focením provede…

Jmenuji se Radka Jarmarová a jsem fotografka s citem pro jemnost duše a ženskost.

Pomáhám ženám podpořit záměr podnikání pomocí fotografií vyjadřujících jejich poslání a osobní energii, díky kterým je následně vyhledávají srdcoví klienti, kteří s nim souzní. 

Během brandového focení společně strávíme pár hodin plných povídání, uvoníme se vizualizací a nafotíme fotky „Okno do vaší duše„. 

Jak to vidí mí klienti

Focení s Ráďou bylo skvělé. Před focením jsme měly konzultaci, poradila, co a jak si nachystat a vybrat dobré lokality. Před focením mě krásně nalíčila, za což jsem byla neuvěřitelně ráda, protože sama jsem to neuměla a na fotkách to udělalo velký rozdíl. Při samotném focení jsem se cítila suprově, Ráďa cvakala, upravovala mi vlasy, postoj, hlídala světlo a další věci, aby to dobře vypadalo. Měla to krásně pod palcem, prošly jsme několik míst a vzešly z toho překrásné fotky. Dojaly mě a nemohla jsem se na ně vynadívat. Doteď se nemůžu vynadívat!! Děkuji, Radi.

Petra Vinklerová

koučka

Radka mi fotila brandové fotky. Líbilo se mi, že jsme předem probraly moje představy a také, že se přizpůsobila tomu, že můj ateliér není zatím hotový a vzala mě fotit ven 🙂 Nemám s podobným focením moc zkušeností, ale s Radkou jsem se cítila příjemně a užila jsem si to. Oceňuji, že mi dokázala poradit, jak se natočit, nebo kam se dívat a kam ne. Fotky od Radky využiji na web i na sítě, pomohou mi k nové “profi” prezentaci.

Markéta Vávrová

tvůrkyně tečkovaných mandal