NLP Koučink

Dosáhni životní spokojenosti s pomocí vědecky podložených metod neurolingvistického programování.

Dávám ti do rukou nástroje, které tě v tom podpoří.

Přijmeš je a budeš proaktivně utvářet svůj život?Kdo vás provede…

Jsem Radka, certifikovaná NLP koučka, a chci ženy vést k využívání jejich vnitřního potenciálu. Pokládáním těch správných otázek jim pomáhám nalézt vlastní cestu k spokojenému, naplněnému životu. 

V čem spočívá NLP koučování a jak ti může pomoct?

NLP = neurolingvistické programování je mocný nástroj, který se zaměřuje na propojení mezi myšlenkami (neuro), jazykem (lingvistikou) a vzorce chování (programování). Moje individuální koučování využívá principy NLP k tomu, abych ti pomohla objevit tvé potenciální schopnosti a vypořádat se s překážkami, které ti brání v dosažení úspěchu.

Domluvme si konzultaci

 Ceník:

Zaváděcí cena: 500Kč/1h setkání

Balíček 6 setkání: 2 500Kč

Co ode mě můžeš při NLP koučování očekávat?

  • Předání nástrojů a strategií: NLP funguje na principu učení se nových, funkčnějších vzorců, které tě vedou k aktivnímu sebeřízení.
  • Podporu a motivaci: Jsem tady pro tebe, abych tě motivovala a podpořila na tvé cestě k osobnímu růstu a úspěchu.
  • Zachování důvěrnosti a respekt: Obsah našich setkání zůstane jen mezi námi.

Osobní přístup: Každý jedinec je jedinečný, a proto přistupuji k tvým cílům a potřebám individuálně.

Kdy se ti může NLP koučink hodit?

Pokud si potřebuješ umět lépe poradit se stresem a náročnými situacemi: NLP nabízí techniky, které ti stres lépe zvládat a adaptovat se na změny v životě s větší lehkostí a jistotou.

Pokud se chceš zaměřit na kvalitu svých mezilidských vztahů: NLP koučink ti pomůže lépe porozumět sobě i druhým, efektivně komunikovat a budovat zdravé vztahy založené na respektu a důvěře.

Pokud se cítíš zablokovaná: nástroje a techniky NLP ti pomůžou identifikovat a překonat mentální bloky a omezení, které ti brání v dosažení tvého plného potenciálu.

Pokud toužíš dosáhnout svých osobních cílů: Když se cítíš ztracená nebo nevíš, jak svých cílů dosáhnout, NLP koučink ti může pomoct identifikovat priority, vyvinout strategie a překonat obtíže.

Na změnu nemusíš čekat. Změnu můžeš sama utvářet.

Na cestě k ní tě s NLP koučováním podpořím.

Reference

Na koučování s Radkou jsem šla s tím, že sama sebe poměrně dobře znám a chci prozkoumávat, jak se můžu dál rozvíjet. Během sezení jsem se cítila být v bezpečném prostředí, kde se můžu úplně otevřít a sdílet i nepříjemná osobní témata. Radka mi pomohla najít na ně nový úhel pohledu. Moc si cením účinných strategií a postupů, které mi předala a které teď můžu využít i samostatně, pokud potřebuju reflektovat nějaké téma. Celkově se po 5 sezeních citím, jakoby se můj osobní bágl s problémy a problémky na zádech nějak zlehčil a vím, jak si správně poutahovat popruhy, poskládat v něm věci a netahat zbytečnosti, aby se mi lépe nesl 🙂

Kateřina Valentová