Jsem

Radka Jarmarová

a rozsvěcuju ženy skrze svůj objektiv a koučovací setkání!

Moje nadšení pro fotografii začalo před spoustou let s mou první zrcadlovkou, focením v rodinném kruhu a na mých četných cestách. Po narození dcer jsem mu pak propadla úplně a postupem času se stalo mou profesí. Během focení cítím absolutní flow, vnímám jen tady a teď. Jedna klientka mi řekla, že se na lidi napojím a stávám se v podstatě neviditelnou. Moje práce totiž není jen o focení, ale i o prožitku a vytvoření prostředí, ve kterém spolu s lehkostí (s)plyneme a já pro vás můžu zachycovat okamžiky plné autenticity.

Když potom ukazuju lidem povedené fotky, mám nesmírnou radost, že se mohou vidět mýma očima – nádherní a jedineční.

Nejvíc se zaměřuji na focení žen. Ta krásná energie a dynamika, když jsou samy sebou, ale tak trochu jinak oproti běžným hektickým dnům, se mi nikdy neomrzí. Právě proto říkám, že že ženy na fotkách rozsvěcuju. Mým posláním je pomoct jim objevit svoji krásu a vnitřní sílu. Zachycování jejich rodin nebo jejich profesní stránky pak vnímám jako přirozený náhled do dalších aspektů jejich světa, které významně ovlivňují to, kým jsou. Věnuju se tedy jak ženskému portrétnímu a rituálnímu focení, tak brandovému focení a rodinné fotografii.

Miluju hory a přírodu, a proto často fotím venku. Fotografie v přírodě dodají fotkám vždy ještě jiný rozměr, jakousi „přidanou esenci“. Můžeme se domluvit na focení v okolí Zábřeha, Šumperka nebo Mohelnice. I v nově vybaveném ateliéru v Jedlí dávám důraz na přírodní tóny a materiály a vytvoření útulného prostoru, kde pro vás bude snadné fotit se přirozeně.

V roce 2023 jsem absolvovala výcvik v NLP koučinku. Ten využívá nástroje neurolingvistického programování tak, aby se člověk naučil využívat nové, užitečnější vzorce chování místo těch zažitých, které už nejsou efektivní. Výsledkem koučovacího procesu bývá přetransformování smýšlení v pozitivnější, víc důvěry v sebe a svou kompetentnost vést svůj život spokojeně a naplněně. Aktuálně začínám vést vlastní klienty touto cestou seberozvoje a obohatilo to i můj přístup k lidem při fotografování.

Každý klient i focení je jedinečné a věřím, že se nám podaří naladit se na podobnou vlnu a vytvořit fotky, které tebe i tvou rodinu skutečně vystihnout. Naše společná cesta začíná u objektivu nebo na gauči a končí ve vašem srdci.

Těším se, až se potkáme!Vaše Radka

Líbí se vám má tvorba? Ráda s vámi vytvořím autentické fotografie podle vašich představ.